Poukazy

Darčekové poukazy Sú vhodným darčekom pre vašich blízkych, priateľov, známych či kolegov v práci. Vyberte si darčekový poukaz z našej ponuky. Tento typ darčeku určite prekvapí a urobí radosť každému z obdarovaných.


Typy darčekových poukazov

Darčekový poukaz - Klasický tandemový let 

Lietame prakticky po celý rok v zimnej aj letnej sezóne. Klasické tandemové lety lietame zo Straníka pri Žiline, na Donovaloch z Novej Hole. V zimnej sezóne využívame len lanovky. Prístup na kopec autom obvykle nie je možný.

Toto video natočila televízia Markíza v spolupráci s ABCparagliding, Bolo vysielané v relácii Let‘ s Dance.

Pozrite si video tandemový let ... 

Cena darčekového poukazu  90 €   

Darčekový poukaz - Termický tandemový let 

Termické tandemové lety lietame hlavne od mája do októbra podľa toho ako nám to počasie dovolí. K termickému letu potrebujeme aj slniečko aby sme mohli spolu lietať v teplých stúpavých prúdoch. Termické lety nie je možné lietať v zimnej sezóne.Termické tandemy lietame zo Straníka pri Žiline, na Donovaloch z Novej Hole.

Cena darčekového poukazu  120 €    

Darčekový poukaz - Zoznamovací kurz paraglidingu 1 - dňový

Realizujeme podľa termínov zoznamovacích kurzov na našich stránkach od apríla do októbra. 

Viac info o zoznamovacích kurzoch nájdete tu ...

V prípade, že sa jedná o človeka aktívneho odporučil by som zvážiť kúpu darčekového poukazu na zoznamovací kurz paraglidingu na jeden alebo dva dni. Podľa veľmi priaznivej odozvy od absolventov je zážitkovosť tohto typu aktivity oveľa väčšia ako pri tandemovom lete. Je už len na Vás, správne vybrať vhodný typ darčekového poukazu. Táto aktivita trvá počas celého dňa s obednou prestávkou na jedlo a odpočinok. Užijete si naozaj oveľa viac zábavy za menej peňazí.

Pozrite si termíny zoznamovacích kurzov ...

Cena darčekového poukazu   99 €     

Darčekový poukaz - Zoznamovací kurz paraglidingu 2 - dňový

Realizujeme podľa termínov zoznamovacích kurzov na našich  stránkach od apríla do októbra.

Pozrite si video z kurzu ...

Cena darčekového poukazu   199 €     

Darčekový poukaz - Základný kurz paraglidingu 6 - dňový

Kompletný kurz s možnosťou vydania pilotného preukazu - realizujeme podľa vypísaných termínov základných kurzov na našich stránkach  od apríla do októbra. Darčekový poukaz na kurz paraglidingu je možné uplatniť po dobu jeho platnosti v termínoch kurzov zverejnených na našich stránkach s ohľadom na počet voľných miest. Darčekový poukaz na kurz paraglidingu ktorý bol zakúpený v dotovanej cene je možné uplatniť len v termíne, kde sú ešte voľné miesta s dotáciou. Dotácia je vždy na prvých 6 miest v každom termíne kurzu. Ak už nie sú k dispozícii miesta z dotáciou je možné využiť darčekový poukaz s doplatkom do bežnej cený kurzu 30€.

Termíny základných kurzov nájdete tu ...

Viac informácií o základných kurzoch nájdete tu ...

Cena darčekového poukazu v dotovanej cene:    579 €


Ako kúpiť darčekový poukaz

Zakúpiť poukaz je veľmi jednoduché.

Kontaktujte nás E-mailom:  zdeno@abcparagliding.sk 

Zaslaním E-mailu so žiadosťou o vydanie darčekového poukazu vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov na účely vydania darčekového poukazu a vašej evidencie v ABCparagliding, podľa zákona č.18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Poukaz zašleme na Váš e-mail v PDF alebo JPG formáte, môžete si ho veľmi jednoducho vytlačiť priamo doma na vlastnej tlačiarni.

Na požiadanie Vám môžeme zaslať poukaz poštou v obálke na Vašu adresu domov -  podľa toho ako si budete priať.


Informácie o tandemových letoch

Pred štartom stačí krátka inštruktáž a môžeme spolu vzlietnuť.

Letiet môže každý kto má od 50 do 110 kg. Pokiaľ by pasažier mal menej ako 18 rokov je potrebný súhlas oboch rodičov.

Je vhodné prísť v športovom oblečení. V zime sa hodí lyžiarske oblečenie. Pasažier môže letieť aj s lyžami.

Tandemy lietame každý deň, ak to počasie dovoľuje. Stačí zavolať vopred na telefónne číslo +421 903 544 844.
Prípadne nás kontaktujete e-mailom na adresu: zdeno@abcparagliding.sk, s dátumom a časom, kedy by ste chceli let absolvovať, my Vás budeme informovať o možnosti realizovať Váš let vzhľadom na počasie.

Poukaz na tandemový let je možné bez problémov kedykoľvek zameniť za poukaz na niektorý z kurzov !

Platnosť poukazov je stanovená na dobu určitú v danej sezóne, z dôvodov obmedzenej kapacity a väčšieho dopytu. Rovnako si treba uvedomiť, že sme limitovaní aj počasím a preto sa treba vždy prispôsobiť počasiu. Platí pravidlo - keď je počasie na lietanie, ideme lietať.

.

https://gradient.cx/ https://www.swing.de/ https://www.garmin.sk/ https://easyfly.cz/ https://flytec.ch/ https://karpofly.cz/