Ubytovanie

Možnosti ubytovania

Ubytovať sa je možné v penziónoch, alebo ubytovni ktoré sa nachádzajú priamo v obci Teplička nad Váhom.

Penzión Martinov Dvor s vlastnou reštauráciou a dobrou kuchyňou. Dvojposteľová izba stojí cca 58 € na noc s raňajkami. 

Penzión Jakub s vlastnou reštauráciou a výbormou kuchyňou. Izba pre jednu osobu 26 € na noc. Dvojposteľová izba cena je 37 € na noc. Všetky Izby v tomto penzióne už máme rezervované, je potrebné zaslať požiadavku ubytovania na náš e-mail.

Turistická ubytovňa v Tepličke nad Váhom. Dvojposteľová izba v cene 12 € na osobu a noc. Cena za dvojposteľovú izbu s vlasnou sprchou a wc  18 € na osobu a noc.

.

 Penzón Martinov Dvor 

.

Penzíon Jakub      

Ubytovanie vám zarezervujeme, stačí ak si v prihláške na kurz vyznačíte ubytovanie.

.

ABC apartmány

          V prípade, že poriadame kurzy, či lietanie na Chopku v Nízkych Tatrách, využívame ubytovanie v nových ABC apartmánoch z vyšším ubytovacím štandardom. Sú situované priamo v Demänovskej doline. Je tu možnosť bezpečného pristátia cca 150 m od aparmánov. Sú to prvé rozľahlé a bezpečné pristávacie plochy, ktoré môžete využiť pri lete z Chopku. Cena na osobu a noc je 20 €. 

ABC apartmány

          V dome sa nachádzajú štyri apartmány. Dom je situovaný v nádhernom prostredí malebnej dedinky Pavčina Lehota. Pavčina Lehota je obec v srdci Liptova, priamo v Demänovskej doline len 4 minúty jazdy autom k stanici lanovky v Jasnej pod Chopkom /5km/ alebo 5 minút jazdy do Liptovského Mikuláša /5km/. V blízkom okolí teda ponúka množstvo aktivít ako v lete napríklad turistiku v Nízkych Tatrách, bobovú dráhu priamo nad obcou (vidno z okna apartmánu), či návštevu svetoznámych jaskýň Demänovskej doliny /3km/, tak aj v zime, kedy je hlavným lákadlom lyžiarske stredisko Jasná Nízke Tatry, no i priamo v obci máte možnosť si zalyžovať v stredisku Žiarce. Priame autobusové spojenie premáva do Liptovského Mikuláša, kde sa nachádza aquapark Tatralandia s celoročnou prevádzkou.

          Apartmány sú vybavené vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom, obývacím priestorom s TV so základným súborom kanálov a pracovným stolíkom. Kuchynka s chladničkou, rýchlovarnou kanvicou a mikrovlnkou. 

Adresa:

Pavčina Lehota č.d. 121

031 01

Kontakt:: +421 944 485 440

Ubytovanie vám zarezervujeme, stačí ak si v prihláške na kurz vyznačíte ubytovanie.

.

https://gradient.cx/ https://www.swing.de/ https://www.garmin.sk/ https://easyfly.cz/ https://flytec.ch/ https://karpofly.cz/