Navigačné prístroje

Garmin - Dakota 20 + SK TOPO

Garmin - Dakota 20 + SK TOPO199,90 €

Model Dakota 20 zdieľa podstatné vlastnosti a výbavu s modelom Dakota 10 . Do výbavy navyše pribudol elektronický (3-osý) kompas, barometrický výškomer a bezdrôtové rozhranie pre komunikáciu s voliteľnými snímačmi.
 

Garmin - eTrex 20 + SK TOPO

Garmin - eTrex 20 + SK TOPO199,90 €

Chystáte sa na lyžovačku do Álp? Ponúkame Vám bezplatné rozšírenie mapovej výbavy v podobe Mapy lyžiarských stredísk EÚ - > Winter Activity Map < Mapu jednoducho nahráte do vášho Garmin navigátora a budete mať k dispozícií detailné informácie nielen o lyžiarskych strediskách.

Perfektný na turistiku..... Pogumovaný a vodeodolný..... 25-hodinová výdrž baterií predurčuje eTrex byť skvelým horským vodcom pri objavovaní nových miest.

Vylepšené používateľské rozhranie, nové funkcie, zábavný a ešte jednoduchší geocachin bez papierov, podpora GPX súborov, jednoduché a intuitívne ovládanie, pridaná funkcia pre výpočet obsahu výmery (plochy), celosvetová základná mapa.....

Na rozdiel od základného modelu eTrex 10, ponúka model eTrex 20 farebný displej a podporu používania máp. Štandardom výbavy je predinštalovaná topografická mapa Slovakia Topo a podpora máp pre cestnú i námornú navigáciu.


Garmin - eTrex 30 + SK TOPO

Garmin - eTrex 30 + SK TOPO249,90 €

Chystáte sa na lyžovačku do Álp? Ponúkame Vám bezplatné rozšírenie mapovej výbavy v podobe Mapy lyžiarskych stredísk EÚ - > Winter Activity Map < Mapu jednoducho nahráte do vášho Garmin navigátora a budete mať k dispozícií detailné informácie nielen o lyžiarskych strediskách.

Perfektný na turistiku..... Pogumovaný a vode odolný..... 25-hodinová výdrž batérií predurčuje eTrex byť skvelým horským vodcom pri objavovaní nových miest.

Vylepšené používateľské rozhranie, nové funkcie, zábavný a ešte jednoduchší geocachin bez papierov, podpora GPX súborov, jednoduché a intuitívne ovládanie, pridaná funkcia pre výpočet obsahu výmery (plochy), celosvetová základná mapa.....

Vlajková loď série eTrex ponúka najlepšiu výbavu pre náročných. Na rozdiel od modelu eTrex 20 je vybavený barometrickým výškomerom a elektronickým 3D kompasom. V praxi to znamená ešte presnejšie merania nadmorskej výšky a predpovede počasia na základe zmien tlaku vzduchu. 3D kompas vždy ukáže ten správny smer, aj keď nepoužívate GPS.


Garmin - fénix™ 2 Special edition

Garmin - fénix™ 2 Special edition349,90 €

Limitovaná edícia fénix™ 2 Special edition je v červenom dizajne (remienok) s klasickým zobrazením displeja (čierne na bielom). Tento model dopĺňa ponuku sériefénix™ & tactix™ Boli vyvinuté v spolupráci s profesionálnymi športovcami a horskými vodcami a navrhnuté tak, aby spĺňali všetky tréningové potreby a požiadavky nadšencov pohybu v horách. Výnimočne presné za každých podmienok. Spoľahlivo vás navigujú za každým dobrodružstvom a bezpečne na ceste späť domov.

fénix™ 2 Special edition ponúka tie najlepšie funkcie pre športové aktivity (tréning) a zároveň najlepšie funkcie pre pohyb vo veľnej prírode. Beh, cyklistiku a plávanie (aj v krytých bazénoch) budete mať pod kontrolou v rámci preddefinovaných profilov aktivít (XC SKI, SKI-BOARD, Mountaineer, Hiking, Navigator, Trail Run, Beh, Bike, Swim - plávenie indoor-outdoor, Workout-cvičenia, Interiér, Multisport) a vlastných (zadefinovaných podľa potrieb) profilov. Jednoduchým preklikom si zmeníte nastavenie profilov optimalizované napr. pre beh, cyklistiku, plávanie, pešiu turistiku, lyžovanie alebo horolezectvo


Garmin - GPSmap 78

Garmin - GPSmap 78249,90 €

GPSmap 78 neutopíte! Nový dizajn a ďalšie detaily celkového prevedenia vrátene podpory námornej navigácie s námornými mapami z edície Bluechart g2. GPSmap 78 je, vďaka svojej výbave a vlastnostiam, určený pre všetkých vyznavačov vodných športov, turistiky, geocachingu a ďalších.

Alternatívne poslúži tiež pri automobilovej navigácií. Stačí jednoducho prístroj vybaviť vhodným mapovým produktom z aktuálnej ponuky, zvoliť vhodný používateľský profil (marine, automotive, recreation, geocaching) a vyraziť!

Vďaka svojej konštrukcii sa pri páde do vody nepotopí, ale pláva na hladine!


Garmin - GPSmap 78s

Garmin - GPSmap 78s349,90 €

GPSmap 78s neutopíte! Nový dizajn a ďalšie detaily celkového prevedenia vrátene podpory námornej navigácie s námornými mapami z edície Bluechart g2. Vďaka svojej konštrukcii sa pri páde do vody nepotopí, ale pláva na hladine!

Model GPSmap 78s zakladá na výbave a parametroch modelu GPSmap 78 , naviac je vybavený barometrickým výškomerom a elektronikým 3D kompasom. GPSmap 78s je vďaka svojej výbave a vlastnostiam určený pre všetkých vyznávačov vodných športov, turistiky, geocachingu a ďalších.

Alternatívne poslúži tiež pri automobilovej navigácii. Stačí jednoducho prístroj vybaviť vhodným mapovým produktom z aktuálnej ponuky, zvoliť vhodný používateľský profil (marine, automotive, recreation, geocaching) a vyraziť!


Garmin - Oregon 600

Garmin - Oregon 600379,90 €

Nový Oregon bude vaším verným spoločníkom na cestách, či už sa budete v prírode pohybovať po svojich, na bicykli, autom alebo napr. na člne.

Podrobná turistická mapa Slovenska s 3D reliéfom sa bude zobrazovať na 3-palcovom multi-dotykovom (kapacitnom) displeji s duálnou orientáciou zobrazenia.

Pre navigáciu na vode ponúka podporu námorných máp Bluechart g2, v automobile dokáže navigovať s mapami z edície City Navigator s 3D zobrazením máp.


Garmin - GPSmap 64 + SK TOPO

Garmin - GPSmap 64 + SK TOPO294,90 €

GPSmap 64 je ďalším nasledovníkom najpredávanejšej série GPSmap 60/62. Koncept mimoriadne odolného a spoľahlivého navigátora je doplnený o ďalšie technológie a možnosti využitia.

Zariadenie je vybavené kvalitným displejom s vysokým rozlíšením/kontrastom a optimálnym podsvietením. Vďaka svojej výbave a vlastnostiam určený pre všetkých vyznávačov outdoorových aktivít – turistika, hiking, cykloturistika, paragliding, geocaching, námorná navigácia.

Alternatívne poslúži tiež pri automobilovej navigácii. Stačí jednoducho prístroj vybaviť vhodným mapovým produktom z aktuálnej ponuky, zvoliť vhodný užívateľský profil podľa aktivity a vyraziť do terénu.

Robustné pogumované púzdro s integrovaným vysokocitlivým GPS prijímačom s podporou príjmu signálu zo systému GLONASS - pre vysokú presnosť a momentálne určenie polohy. Vyhotovenie antény typu Quad Helix zabezpečí spoľahlivú prevádzku aj za zhoršených podmienok. Jednoduché a presné ovládanie je zabezpečené cez niekoľko funkčných tlačidiel. Spoľahlivo ho tak dokážete ovládať aj za extrémnych podmienok (napr. v rukaviciach).


https://gradient.cx/ https://www.swing.de/ https://www.garmin.sk/ https://easyfly.cz/ https://flytec.ch/ https://karpofly.cz/