Ubytovanie

Penzión Anton

          Ubytovanie máme zabezpečené v penzióne so zľavou za zvláštnu cenu, platí iba pre nás - je to 14 Eur na osobu a noc. Vzdialenosť cca 800 m od pristávacej plochy padákových klzákov !

.

Penzión Anton

          Penzión*** Anton je novovybudovaný penzión s vysokým štandardom ubytovania a reštauračných služieb. Je situovaný v tichom prostredí obce Teplička nad Váhom , 5 km od centra Žiliny a neďaleko Národného parku Malá Fatra. Krivánska Malá Fatra s čarovnou Vrátnou dolinou je vyhľadávaným strediskom zimnej i letnej turistiky. Do penziónu je možný prístup autom, k dispozícii je strážené parkovisko. Taktiež možno využiť časté autobusové spojenie zo Žiliny. Dovoz a odvoz na penzión prvý a posledný deň kurzu je zdarma. K ubytovaniu slúži 43 dvoj a trojlôžkových izieb a jeden dvojposteľový apartmán. Na každej izbe sa nachádza TV prijímač s príjmom satelitných programov, LAN a WIFI internet, rádio, telefón, kúpeľňa a WC.

          V penzióne sa nachádza aj reštaurácia s kapacitou až 100 miest, V.I.P. Salón s kapacitou 40 miest, Smoking salón s kapacitou 30 miest a Night bar s kapacitou 50 miest. Výborná a lacná kuchyňa. Denné menu v ponuke do 3,20 Eur. Tu si môžete vychutnať rôzne jedlá slovenskej kuchyne a pizzérie. Nájdete tu aj WELLNESS Centrum so saunami, masážou a fitness centrom. Je možné zapožičať si aj bicykel.


Adresa:

Sv. Cyrila a Metoda 830, Teplička nad Váhom 013 01

GPS súradnice: 49.226321, 18.791441

Ubytovanie vám zarezervujeme, stačí ak si v prihláške na kurz vyznačíte ubytovanie.

.

ABC apartmány

          V prípade, že poriadame kurzy či lietanie na Chopku v Nízkych Tatrách, využívame ubytovanie v nových ABC apartmánoch z vyšším ubytovacím štandardom. Sú situované priamo v Demänovskej doline. Je tu možnosť bezpečného pristátia cca 150 m od aparmánov. Sú to prvé rozľahlé a bezpečné pristávacie plochy, ktoré môžete využiť pri lete z Chopku. Cena na osobu a noc je 20 €. 

ABC apartmány

          V dome sa nachádzajú štyri apartmány. Dom je situovaný v nádhernom prostredí malebnej dedinky Pavčina Lehota. Pavčina Lehota je obec v srdci Liptova, priamo v Demänovskej doline len 4 minúty jazdy autom k stanici lanovky v Jasnej pod Chopkom /5km/ alebo 5 minút jazdy do Liptovského Mikuláša /5km/. V blízkom okolí teda ponúka množstvo aktivít ako v lete napríklad turistiku v Nízkych Tatrách, bobovú dráhu priamo nad obcou (vidno z okna apartmánu), či návštevu svetoznámych jaskýň Demänovskej doliny /3km/, tak aj v zime, kedy je hlavným lákadlom lyžiarske stredisko Jasná Nízke Tatry, no i priamo v obci máte možnosť si zalyžovať v stredisku Žiarce. Priame autobusové spojenie premáva do Liptovského Mikuláša, kde sa nachádza aquapark Tatralandia s celoročnou prevádzkou.

          Apartmány sú vybavené vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom, obývacím priestorom s TV so základným súborom kanálov a pracovným stolíkom. Kuchynka s chladničkou, rýchlovarnou kanvicou a mikrovlnkou. 

.

Adresa:

Pavčina Lehota č.d. 121

031 01

Kontakt:: +421 944 485 440

Ubytovanie vám zarezervujeme, stačí ak si v prihláške na kurz vyznačíte ubytovanie.

.

http://gradient.cx/http://www.swing.de/http://www.garmin.sk/http://easyfly.cz/http://flytec.ch/http://karpofly.cz/