Variometre

Flytec ALTO

Flytec ALTO199,00 €

Flytec ALTO je jednoduchý spoľahlivý a odolný prístroj, vhodný pre každého pilota. Doporučujem každému pilotovi a hlavne tým ktorí práve ukončil kurz. Tento jednoduchý prístroj z veľmi príjemnou akustikou, obrovskou výdržou baterií a švajčiarskou kvalitou vás určite bude sprevádzať dlhé roky na vaších potulkách vzduchom.

Flytec SPEED

Flytec SPEED349,00 €

Variometer Seed je oproti základnému Altu  je vybavený GPS systémom, navyše vám display zobrazuje vašu rýchlosť oproti zemi, smer vetra a pod.

Flytec Track

Flytec Track419,00 €

Flytec Track okrem základných funkcií váriometra umožnúje pilotovi plánovať trasy, zadávať otočné body, nahrávať trasy a plne využívať navigáciu. Je to prístroj vhodný pre pilotov ktorí sa zúčastńujú pretekov či lietajú súťaže cross country. Prístroj má USB a je možné pripojiť ho k PC.

Naviter - Oudie

Naviter - Oudie749,00 €

Oproti prístroju Naviter Oudie BAsic tento prístroj je vybavený nejakými drobnosťami, ktoré uľahčia život súťažnému pilotovi. ...

Naviter - Oudie 4 Basic

Naviter - Oudie 4 Basic599,00 €

Čo napísali piloti:

Oudie4 je prístroj ktorý som hľadal. Príjemné a pekné vário vybavené GPS ktoré mi poskytuje všetky potrebné informácie. Potrebujem ho pre moje súťažné lietanie pri pretekoch alebo Cross Counry letoch. Neobmedzuje ma v nastavenia všetko si prispôsobím na obrazovke tak ako potrebujem.

atd. ...

.


http://gradient.cx/http://www.swing.de/http://www.garmin.sk/http://easyfly.cz/http://flytec.ch/http://karpofly.cz/